Opis inwestycji
Wpisał immo
Czwartek, 17. Wrzesień 2015 15:44
PDF Drukuj Email

 

 

Opis Inwestycji - Puszczykowo

Pragniemy Państwu zaprezentować nową  inwestycję w Puszczykowie.
Budynki w zabudowie bliźniaczej tworzy tylko 4 segmenty zlokalizowane w przepięknej i bardzo atrakcyjnej okolicy nieopodal Poznania. Domy te wykończone są w podwyższonym standardzie deweloperskim. Posiadają one ogródki przydomowe o ładnej strukturze architektonicznej, zadrzewionej naturalną zielenią. Nad całą powierzchnią garaży znajduję się przestronny taras. Powierzchnia użytkowa czterech segmentów z garaż dwu stanowiskowym wynosi wynosi ok. 148 m2. Nieruchomości usytuowane są na działkach o powierzchniach ok. 620 m2 każda.

 

Proszę zwrócić uwagę na atrakcyjną ofertę cenową jak na tę lokalizację:

 

- 4 segmenty - 148 m2 - tylko 3980 zł/m2 - ZOSTAŁ OSTATNI SEGMENT W OFERCIE

Budynek będzie miał okna PVC (oklejina drewnopodobna) z roletami z napędem elektrycznym, ogrzewanie nowej generacji Pompa Ciepła typu powietrze - woda lub piec kondensacyjny, ogrzewanie podłogowe, grzejniki panelowe, parapety wewnętrzen, taras od strony ogródka. Istnieje możliwość całkowitego wykończenia wnętrz według indywidualnych potrzeb i gustów,  przy wsparciu architekta wnętrz (usługa dodatowo płatna).

Zaletą lokalizacji jest bliskość Poznania i dogodny dojazd w różnych kierunkach.
W odległości 50 m znajduje się luksusowy ośrodek SPA , z którego korzystają nie tylko mieszkańcy Poznania i okolic, ale całej Polski.

 

Rzuty domów

Segment Lewy
Segment Lewy
Segment Prawy
Segment Prawy

Pobierz rzuty:

- Segment Prawy

- Segment Lewy

LAST_UPDATED2
 

Nowości Budowlane

Budujesz-Kupujesz - Aktualności

Ankieta

O firmie dowiedziałem się:

Rzuty domów i mieszkań

Zapraszamy do zapoznania się z rzutami domów i mieszkań w naszym budownictwie. Szczegółowe rzuty i plany są do wglądu w naszym biurze.